17 Nisan 2013 Çarşamba

Turbobit Premium Link Generator | Çevirici


                                                                              
ÇEVİR !

Turbobit premium link generator 'un çalışması için aşağıdaki kutucuğa lütfen linki giriniz.Lütfen sadece bir adet turbobit linki giriniz.Doğru linki girdiğinizden emin olun.Ayrıca linkinizi http:// eklemeden girerseniz çalışmaz.Turbobit premium link çevirmek için linkinizi girdikten sonra generate premium link butonuna tıklayınız.Sonra açılan pencerede [reklamı geç] butonuna tıklayınız.Açılacak olan sayfada otomatik olarak linkinizdeki dosya indirilmeye başlanacaktır. Bu sayede en yüksek hızda sınırsız bir şekilde turbobit indirme yapacaksınız.En güncel dosyalar ve indirme sitesi turbobittedir. Biz de bu yuzden turbobit'e ağırlık veriyoruz. Turbobit premium link generator sıkıntısız çalışıyor.

Bu çeviri sayesinde hem beklemeden hemde seri bir şekilde indirme imkanı bulabilirsiniz.Bu sayede 1 dosya indirdikten sonra hızlı moda geçiniz uyarısı almazsınız.Ve çok daha yüksek hızda indirme imkanı bulursunuz.Örnek olarak normalde 300 kb/sn ile indiriyorsanız turbobit premium link generator sayesinde 650-700 kb/sn ile indirisiniz.Çünkü bu indirme üst düzey kullanıcılarının indirme imkanını sizlere tanıyor.İyi indirmeler !


- 24 Kasım 2014 ! Sitemiz güncellenmiştir artık linkler daha hızlı ve turbobit premium olmaktadır. Premium özelliği sayesinde turbobit sitesinden daha iyi indirmeler yapabilirsiniz. Teşekkürler !


1 yorum:

  1. teşekkürler sonunda çalışan bir turbobit çevirici buldum

    YanıtlaSil