17 Nisan 2013 Çarşamba

Turbobit Premium Link Generator | Çevirici


                                                                              
ÇEVİR !

Turbobit premium link generator 'un çalışması için aşağıdaki kutuya linki giriniz.Lütfen sadece bir adet turbobit linki giriniz.Ayrıca linkinizi http:// eklemeden girerseniz çalışmaz.Turbobit premium link çevirmek için linkinizi girdikten sonra generate premium link butonuna tıklayın.Ve açılan pencerede /reklamı geç/ butonuna tıklayın.Açılacak sayfada otomatik olarak linkinizdeki dosya indirilmeye başlanacaktır. Bu sayede sınırsız bir şekilde ve en yüksek limitli turbobit indirme yapacaksınız. En güncel dosyalar ve indirme sitesi turbobittir. Biz de bu yuzden turbobit'e ağırlık verdik. Turbobit generator sıkıntısız çalışıyor.

Hem beklemeden hemde seri bir şekilde indirme imkanı bulabilirsiniz.Bu sayede 1 dosya indirdikten sonra hızlıya geçiniz uyarısı almazsınız.Ve çok daha yüksek hızda indirme imkanı yakalarsınız.Örnek olarak normalde 300 kb/sn ile indiriyorsanız turbobit premium link generator ile 650-700 kb/sn ile indirisiniz.Çünkü bu indirme üst düzey kullanıcılarının indirme imkanını sizlere tanır.İyi indirmeler !


- 25 Ağustos Güncellendi ! Sitemiz güncellenmiştir artık linkler daha hızlı turbobit premium olmaktadır. Premium özelliği sayesinde turbobit sitesinden daha iyi indirmeler yapabilirsiniz. Teşekkürler !


1 yorum :

  1. teşekkürler sonunda çalışan bir turbobit çevirici buldum

    YanıtlaSil